bauerlukin

Jaké máte doma plakáty na zdi?

Jake mate doma povesene na zdi plakáty (prosim o soubory, jestli mi muzte sem dát abych si mohl stejně plakáty vyvesit doma na zdi. Díky předem

Nejlepší odpověď
da ny

Samozřejmě žádné!

Další odpovědi
Kepler

Plakáty zrovna ne, ale dvě zarámované velkoformátové fotky goril. Jedna se baví s vysmátou ženskou a druhá hraje šachy tuším s Borisem Spaským, chlemtají víno a kouří doutníky.

GM

Celou stěnu obrázků od vnuků, říkáme tomu galerie .

quentos

Žádné, ale mám tu zarámovanou fotografii dřívější dlouhodobě (cca 22 let) oblíbené zpěvačky, několik obrazů (D. Richter aj.) a několik zarámovaných vlastních pokusů o tvorbu (malba, grafika).

Justin1

Na největším plakátu mám lokomotivu Eso.

paul1

Jako pubi jsem nějaké měl. Teď máme jen nějaké obrazy a zarámované fotografie.

Justin1

Na co potřebuješ mít stejné plakáty jako někdo jiný?