Marty Koller

Co si myslíte o holce, do které se zamiluje kluk, pár dní oba spolu flirtují a za tři dny holka kluka uplně opustí?

Kluk jí nic neudělal a ona se s ním jen tak přestane úplně bavit

Nejlepší odpověď
jáára

Zvykej si a pořiď si kočku. Psa ne, ten by byl s tebou nešťastný.

Další odpovědi
elkon

Nic, je to normální.

paul1

Na tom není nic divného. Prostě si ho vyzkoušela a tím to skončilo. Asi našla nějaké vlastnosti, které jí nevyhovaly.

quentos

Co je to „kluk pár dní“?

Kelt

Asi ta holka poznala, jaký je ten kluk. Dokázala vidět reálně. Nebo jí nevyhovoval.

Drap

To je snadné, za pár dní ho prokoukla a zjistila, že ro tedy nepůjde. Vůbec se jí nedivím.

JežíšKristus

Normální, prostě hledá něco jiného. Její svobodná volba.

Justin1

Není žádná samozřejmost, že když se potkají dva, tak si budou vyhovovat a budou spolu mít vztah. Když se to povede, tak to je velké štěstí. Já jsem se o to pokoušel 18 let, než se mi to povedlo.